cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nowy Tydzień” – to się w Chełmie czyta!

„Nowy Tydzień” – to sieć tygodników lokalnych ukazujących się na terenie powiatów chełmskiego, włodawskiego i krasnostawskiego. Gazetę opracowuje profesjonalny zespół, który informuje lokalną społeczność o ważnych wydarzeniach.


– Chcesz być na bieżąco? Czytaj lokalną prasę – zachęca Marcin Futyma, redaktor naczelny „Nowego Tygodnia”. To tygodnik, który ukazuje się na terenie powiatów chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego i umożliwia czytelnikom uzyskanie informacji dotyczących najbliższego otoczenia. Jest w każdej miejscowości, w każdej dzielnicy i na każdym osiedlu.

Stawia na bieżące, rzetelne wiadomości gospodarcze, polityczne i społeczne. Jest też niezawodnym partnerem w akcjach służących mieszkańcom regionu, broni ich interesów i pomaga w rozwiązywaniu problemów.Ale na tym nie koniec. Znajdziemy tam całą gamę innych tematów, m.in. kolumny sportowe, motoryzacyjne, oświatowe, kulturalne, medyczne, czy ogłoszeniowe. I to właśnie ze względu na swoją wszechstronność, tygodnik jest czytany przez całe rodziny.

Dodatkowym atutem tytułu jest kolorowy dodatek telewizyjny stanowiący integralną część wszystkich wydań. Czytelnicy „Nowego Tygodnia” mają też okazję uczestniczyć w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Wygrywali m.in. meble, wysokiej klasy sprzęt AGD, a nawet zagraniczne wakacje.

– Nie wyobrażam sobie poniedziałku bez „Nowego Tygodnia”. Znajduje w nim wszystkie najważniejsze i najbardziej aktualne informacje z życia mojego miasta, napisane w ciekawy, przystępny sposób – mówi 40-letnia mieszkanka Chełma.Gazeta za sprawą rozwiniętej sieci kolportażu dociera nie tylko do miast, ale do wszystkich, nawet najmniejszych miejscowości. Wydawana jest w nakładzie blisko 15 tysięcy egzemplarzy. Drukowana jest na wysokiej klasy papierze formatu A3, ma atrakcyjną szatę graficzną i profesjonalny layout.„Nowy Tydzień” to także szeroka oferta usług reklamowych

Dodaj komentarz