cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Auto Świat” z klasycznymi autami


Do sprzedaży trafiło specjalne wydanie „Auto Świata” poświęcone samochodom klasycznym, zarówno young-, jak i oldtimerom. „Auto Świat Classic” przedstawia najciekawsze auta z duszą i podpowiada, jak dbać o tego typu pojazdy.
Wśród obszernie opisywanych modeli znalazły się takie auta, jak Golf I, Citroen 2CV, Saab 900, Fiat 500, czy kultowy Fiat 126p. Wydanie zwiera również szczegółowe porównanie słynnych amerykańskich pony cars z Fordem Mustangiem na czele.
Dużą cześć magazynu zajmują porady związane z eksploatacją tego typu pojazdów, a także wskazówki dotyczące kupna young- i oldtimerów. W „Auto Świecie Classic” czytelnicy znajdą też reportaż o nieznanej historii Cadillaca kupionego specjalnie dla Edwarda Gierka oraz przegląd legendarnych Land Roverów z kolekcji brytyjskiego pasjonata.
„Auto Świat Classic” zawiera 148 stron i będzie dostępny na rynku przez trzy miesiące w cenie 19,90 zł. Wydanie przygotował zespół redakcyjny „ Auto Świata”, a redaktorem prowadzącym tytułu jest Piotr Burchard. Magazyn powstał na licencji niemieckiego miesięcznika Auto Bild Klassik.
(na podstawie informacji Ringier Axel Springer)

Dodaj komentarz