cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kwietniowe wydanie „Elle” już w sprzedaży

elle 04 2015
Kwietniowy numer miesięcznika „Elle” już w sprzedaży. Motywem przewodnim najnowszego wydania jest dżins. Jest także wywiad z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem.
Na okładce tego numeru Aneta Pająk, modelka o klasycznej urodzie, która robi błyskawiczną karierę w światowej modzie. Choć pracuje dopiero od roku, jest już ekskluzywną modelką Gucci oraz współpracuje z takimi markami jak Dolce&Gabbana, Chloe i Valentino. Na okładce „Elle” pojawia się w dżinsowej stylizacji.
Motywem przewodnim numeru jest dżins. Magazyn pokazuje historię najbardziej demokratycznego ubrania świata, analizuje jego fenomen i przybliżamy aktualne trendy, modne marki i najnowsze propozycje projektantów. Dżins pojawia się także w sesjach mody i w propozycjach zakupowych stylistek „Elle”.
Miesięcznik publikuje wywiad z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem i jego życiowym partnerem, prawnikiem Krzysztofem Śmiszkiem. To kolejny odcinek cyklu „Układ idealny”, w którym znane pary opowiadają o tym, jak przeplata się ich życie prywatne z zawodowym.
Magazyn „Elle” można kupic m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press na terenie całego kraju.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz