cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowy dodatek dziennika „Fakt” – o zdrowiu

fakt zdrowie
W środę 25 marca ukaże się „Fakt Zdrowie” – nowy cotygodniowy dodatek do dziennika „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska). W całości będzie on poświęcony tematyce zdrowia, terapii medycznych i zdrowego stylu życia.
„Fakt Zdrowie” będzie ukazywał się w każdą środę. Jest kierowany do osób, które przykładają szczególną wagę do kwestii zdrowotnych, poszukują informacji na temat zdrowego stylu życia, profilaktyki zdrowia oraz leczenia. W nowym dodatku czytelnicy znajdą również informacje o tym, jak korzystać z systemu publicznej opieki zdrowotnej, żeby leczyć się skutecznie i tanio, o chorobach, które najczęściej trapią Polaków oraz porady specjalistów na temat działań prozdrowotnych w różnym wieku. Wśród stałych rubryk „Faktu Zdrowie” znajdą się między innymi: „Co nowego?” z wiadomościami o nowych technologiach, terapiach oraz zmianach w prawie, „Biomet na 7 dni” z poradami zdrowotnymi na nadchodzący tydzień, „ Czas na…”, w którym będą opisywanie działania prozdrowotne powiązane np. z bieżącą porą roku, czy „Niezłe ziółko” o nowych terapiach ziołoleczniczych.
„Fakt Zdrowie” to swego rodzaju kontynuacja poradników medycznych, które od dawna regularnie ukazują się w „Fakcie”. Ich stali czytelnicy przesyłali do redakcji wiele pytań i próśb o porady, co utwierdziło nas w przekonaniu, że tematyka zdrowia jest dla nich szczególnie ważna. Duży, poświęcony zdrowiu dodatek, to najlepsza odpowiedź na oczekiwania i potrzeby naszych czytelników” – mówi Robert Feluś, redaktor naczelny „Faktu”.
„Fakt Zdrowie” będzie przygotowywał zespół złożony z dziennikarzy „Faktu”, w którym znalazła się m. in. Karina Konieczna, znana dziennikarka medyczna, zdobywczyni wielu nagród i tytułów, m. in. Dziennikarza Medycznego Roku 2014 w kategorii „Prasa”.
„Zdrowie nie jest terminem zarezerwowanym tylko dla „białych fartuchów”. To styl życia, na który składa się sposób spędzenia wolnego czasu, preferencje kulinarne, wszystko to czym się otaczamy i jak funkcjonujemy zarówno w dobrej kondycji, jak i w chorobie” – mówi Karina Konieczna.
Z zespołem „Faktu Zdrowie” będzie na stałe współpracować wielu lekarzy, wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach oraz znawcy zagadnień powiązanych ze zdrowiem, takich jak farmakologia, dietetyka itp.
Redaktor prowadzącą „Faktu Zdrowie” jest zastępczyni redaktora naczelnego Joanna Niedziela-Dąbrowska, która wspólnie z Kariną Konieczną opracowała i wdrożyła koncepcję nowego dodatku. Autorem layoutu tygodnika jest Łukasz Kiljański, dyrektor artystyczny „Faktu”.
„Fakt Zdrowie” liczy osiem stron i jest włączony do głównego grzbietu środowego wydania „Faktu”. Cena dziennika nie zmienia się i będzie nadal wynosić 1,90 zł.

Dodaj komentarz