cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Samochodowy atlas Polski z „Gazetą Wyborczą”

We wtorek i w środę, 28 i 29 kwietnia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić poręczny, dwuczęściowy atlas Polski przygotowany z myślą o kierowcach.
Atlas zawiera mapy z kompletną siecią autostrad i dróg ekspresowych, również tych w budowie oraz planowanych. nowymi obwodnicami, drogami krajowymi dwujezdniowymi oraz z pasem bocznym, a także drogami lokalnymi i polnymi. Oprócz tego na mapach zostały zaznaczone zabytki, atrakcje turystyczne oraz parki narodowe i krajobrazowe.
Wszystkie zawarte w atlasie dane są zgodne z GPS, a dodatkowo w wydaniu można znaleźć specjalne QR kody odsyłające do stron internetowych, na których można sprawdzić długość kolejek na przejściach granicznych i aktualny cennik opłat na autostradach oraz pobrać oświadczenie o zdarzeniu drogowym.
Pierwsza część atlasu – „Polska północna i Warszawa” dostępna będzie z „Wyborczą” we wtorek, 28 kwietnia br. Druga – „Polska południowa i Warszawa” ukaże się w środę, 29 kwietnia br.
A już w poniedziałek, 27 kwietnia br. do „Gazety Wyborczej” dołączona będzie aktualna tabela mandatów drogowych i punktów karnych. Kierowcy znajdą w niej listę najczęstszych wykroczeń drogowych oraz liczbę punktów i wysokość mandatów, jakie za nie grożą.
Cena „Gazety Wyborczej” i każdej książki to 10,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz