cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” z filmem lub bez

wysokie extra 5 2015
Ukazał się jubileuszowy numer „Wysokich Obcasów Extra”. Magazyn podsumowuje ostatnie pięć lat wspólnie z bohaterami swoich okładek: Anną Muchą, Renatą Przemyk, Magdą Navarette, Szymonem Majewskim oraz siostrą Małgorzatą Chmielewską. Wydanie można kupić z filmem „Bogowie” na DVD.
Jubileuszowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” opowiada o zmianach, sukcesach i porażkach z ostatnich pięciu lat. Redakcja „Wysokich Obcasów Extra” prezentuje nie tylko wspomnienia gwiazd, ale też listy czytelniczek i czytelników, którzy mówią m.in. kiedy i gdzie czytają magazyn i dlaczego wybierają właśnie „Wysokie Obcasy Extra”.
W majowym wydaniu magazynu pojawił się wywiad z filozofką Haliną Bortnowską oraz historia życia malarza Marca Chagalla, a kwestionariusz „Jak mnie wychowano” tym razem wypełniły 5-latki. Redakcja przedstawiła również 15 stereotypów o kobietach w pracy, tłumaczy, jak poruszać się w „Świecie dysku” zmarłego niedawno pisarza Terry’ego Pratchetta, a także zaprezentowała krótkie historie ojców na tacierzyńskim.
Majowe „Wysokie Obcasy Extra” można kupić z filmem na DVD „Bogowie”. Bijący rekordy kinowej frekwencji obraz to niezwykła opowieść o życiu profesora Zbigniew Religi i jego dążeniu – wbrew przeciwnościom – do przeprowadzenia pierwszej w Polsce operacji transplantacji serca.
Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” ukazał się w cenie 7,99 zł. Cena magazynu z książką i filmem to 29,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz