cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Film DVD z tygodnikiem „Newsweek Polska”

I_OKL_NW_25.indd
Od czwartku 18 czerwca w sprzedaży dostępne jest premierowe wydanie filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Książka z DVD ukazała się z tygodnikiem „Newsweek”.
Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa E.L. James. „Pięćdziesiąt twarzy Greya” przedstawia historię związku 27-letniego miliardera Christian Grey (Jamie Dornan) i studentki Anastasii Steele (Dakota Johnson). Od samego początku produkcja wzbudzała zainteresowanie zarówno wśród fanów, jak i tych, którzy wcześniej nie sięgnęli po książkę E.L. James – sam trailer z muzyką Beyoncé do dnia premiery obejrzało blisko 200 mln osób. Wrażenie robią także kolejne liczby dotyczące filmu wyreżyserowanego przez Sam Taylor-Johnson. „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” to absolutny kasowy przebój. W weekend otwarcia, w Polsce film obejrzało ponad 800 tys. widzów, zarabiając 17 mln zł. W Stanach Zjednoczonych w ciągu pierwszych trzech dni produkcja zarobiła 81,7 mln dolarów, kolejne 158 mln – w 58 innych krajach. Szacuje się, że to tej pory ekranizacja powieści, przy budżecie w wysokości 40 mln dolarów, ma już na swoim koncie powyżej 240 mln.
Teraz film ponownie dotrze do szerokiej publiczności. Już w najbliższy czwartek będzie można kupić specjalne wydanie tygodnika „Newsweek” z płytą DVD w cenie 29,99 PLN.
Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz