cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Długo oczekiwany magazyn „LEGO® Star Wars™” już w Polsce

LegoStarsWars
Już 30 lipca br. Wydawnictwo Egmont wprowadzi na rynek wyjątkowe czasopismo LEGO® Star Wars™, łączące dwie kultowe licencje LEGO i Star Wars. Ten 36-stronicowy magazyn zabiera czytelnika na pełną przygód wyprawę do tajemniczej i odległej Galaktyki. Do pisma dołączony jest atrakcyjny prezent – zestaw klocków LEGO® Star Wars™, do zbudowania myśliwca X-wing Luke’a Skywalkera.
Dla dzieci i dorosłych
Miesięcznik adresowany jest do dzieci w wieku 6-10 lat, fanów kultowych klocków LEGO i historii ze świata „Gwiezdnych Wojen”. Zróżnicowane, zabawne treści, świetne ilustracje zachęcają do czytania i kreatywnej zabawy. Do każdego numeru dołączony będzie inny zestaw klocków LEGO® Star Wars™.
W pierwszym numerze czytelnicy znajdą m.in. dwa ciekawe komiksy z przygodami bohaterów „Star Wars”, imperialną bazę danych, szczegółowe informacje na temat legendarnego mistrza Jedi, fakty i ciekawostki ze świata „Gwiezdnych Wojen”, mnóstwo danych na temat ulubionych bohaterów, dwa plakaty z ulubionymi postaciami, zagadki i konkursy z fantastycznymi nagrodami „LEGO® Star Wars™”, zestaw X-wing LEGO® Star Wars™ (ten wyjątkowy statek w Epizodach IV, V i VI był wierną maszyną Luke’a Skywalkera)
Oceniają czytelnicy
A oto opinie tych, którzy już magazyn widzieli. Zacznijmy od najmłodszych czytelników:
– „LEGO® Star Wars™” to magazyn jakby specjalnie dla mnie – mówi ośmioletni Tonio Tyszkiewicz. – Jestem fanem Lego, a teraz będę wiedział wszystko, co dzieje się w galaktyce, która mnie tak ciekawi. Wcześniej dostawałem różne gazety, ale najczęściej brałem tylko zabawkę. Teraz co miesiąc będę miał swoją gazetę. Do tego z prezentem, z którego też się cieszę, ale na pewno będę też czytał. Przynajmniej komiksy.
Tę opinię podziela także Michał Rozmysłowski, anglista, szef Klubu Małych Fanów Star Wars: – Magazyn przykuwa uwagę bogatą i kolorową szatą graficzną oraz atrakcyjną warstwą merytoryczną. Oferuje wciągające komiksy, intrygujące zagadki, a także ciekawostki i dane techniczne pojazdów ze świata „Gwiezdnych Wojen”. To z pewnością znakomita pozycja dla młodszych fanów Gwiezdnych Wojen – podkreśla Michał Rozmysłowski.
– Wyrabianie w dziecku nawyku czytania od najmłodszych lat jest koniecznością – dodaje Iza Farenholc, redaktor naczelna miesięcznika „Gaga”. – Wiedzą o tym świadomi rodzice i wywiązują się z tego zadania, często wspierani kampaniami społecznymi. Jednak czytanie gazet powoli odchodzi do lamusa. Większość z nas coraz częściej sięga po internetowe newsy. A szkoda. Jakim innym obrazkiem dla nich jest rodzic czytający gazetę niż kolejną godzinę ślęczący nad komputerem czy tabletem. Codzienny kontakt z drukowanymi gazetami czy magazynami ma wymiar magiczny. Przynajmniej dla mnie. Artykuły zilustrowane świetnymi zdjęciami, fotoreportaże, świetna edycja – na to czekam z niecierpliwością codziennie, co tydzień, co miesiąc. Mam nadzieję, że mój syn i dorośli z jego pokolenia ciągle będą czytać gazety. A dobrym początkiem w wyrabianiu nawyku niech będzie magazyn „LEGO® Star Wars™”.
Bogata seria
Magazyn „Lego Star Wars” to kolejna pozycja w bogatym portfolio pism i książek Wydawnictwa Egmont, w którym dostępnych jest wiele innych tytułów z serii „Gwiezdne Wojny”, m.in. czasopismo „Star Wars Rebelianci” oraz ponad 50 pozycji książkowych m.in: „Star Wars Darth Vader” i „Widmowe Więzienie”, „Star Wars Cienie Imperium”, „Star Wars Rebelianci. Rebelianci kontra Imperium”, a kolejne już wkrótce.
RED

Dodaj komentarz