cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Najnowsza „Magnolia” z prezentami

magnolia 9 2015
W najnowszym numerze miesięcznika „Magnolia”, który ukazał się 13 sierpnia br., czytelnicy znajdą siedem pomysłów na biuro w plenerze, przykłady modnych ogrodów we włoskim stylu, informacje o cyniach, a także przepisy na kiszone przysmaki. Wydanie można kupić z prezentem – kozikiem grzybiarza oraz jedną z książek o tematyce ogrodniczej do wyboru.
Redakcja wrześniowej „Magnolii” podpowiada, jak zaplanować nieduży ogród z niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi, jakich trujących roślin unikać, jak założyć wrzosowisko oraz jak zaprojektować ogród dla osoby niepełnosprawnej. Czytelnicy dowiedzą się także, jak można łatwo nauczyć się przewidywać pogodę na podstawie obserwacji przyrody, jak wyleczyć chorujące rośliny i rozmnażać byliny. W numerze znajdą się ponadto porady ekspertów, którzy odpowiadają na pytania czytelników dotyczące m.in. uschniętego drzewka bonsai czy złamanego figowca.
We wrześniowym numerze „Magnolii” można znaleźć również kupony upoważniające do bezpłatnego wejście na 41. Wystawę Róż i Aranżacji Florystycznych w Kutnie oraz na 23. Międzynarodową Wystawę „Zieleń to życie” w Warszawie.
Najnowsze wydanie „Magnolii” można kupić w prezentami: praktycznym kozikiem grzybiarza oraz jedną z książek o tematyce ogrodniczej do wyboru w cenie 7,99 zł. Cena miesięcznika bez dodatku to 5,99 zł. Do wszystkich wydań magazynu dołączony jest poradnik „60 niezawodnych roślin do ogrodu”.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz