cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Październikowy numer „Avanti” już na rynku

avanti 10 2015
Październikowe wydanie magazynu „Avanti”, które jest już w sprzedaży, prezentuje jesienne trendy w modzie i makijażu. Czytelniczki „Avanti” mogą też skorzystać z bonu ze zniżką w wysokości 25% na zakup limitowanej kolekcji „Top Secret”, który znajduje się w numerze.
„Top Secret for Avanti” to wyjątkowa kolekcja ubrań i dodatków, którą można znaleźć tylko w sklepach Top Secret. Czytelniczki mogą kupić jesienne bluzki, spodnie, spódnice, marynarki, a także torebki i biżuterię. Po okazaniu specjalnego kuponu rabatowego, który został dołączony do październikowego numeru „Avanti”, rzeczy z kolekcji będą dostępne o 25% taniej.
Tematem miesiąca najnowszego wydania „Avanti” są płaszcze. Redakcja przedstawia najciekawsze propozycje okryć wierzchnich na jesień, a także sukienek maxi, sztybletów i body. Czytelniczki dowiedzą się, jak nosić ubrania w kolorze fuksji i czerni, odzież we wzór patchworku, kratę, biel i zamsz.
W dziale uroda pojawią się propozycje najmodniejszych makijażów na jesień i zimę, przegląd nowości do makijażu, pielęgnacji włosów i ciała oraz nowych zapachów, a także test kremów matujących i nowych zabiegów pielęgnacyjnych. Edyta Olszówka zdradzi, jakich kosmetyków używa na co dzień.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz