cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Magnolia” z kalendarzem dla ogrodników

magnolia 3 2016
Najnowszy, marcowy numer miesięcznika „Magnolia” – dostępny już w sprzedaży – można kupić z dodatkiem – praktycznym „Kalendarzem ogrodnika”. W piśmie znajduje się też kupon upoważniający do bezpłatnego wstępu na Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia w Poznaniu, najważniejszą imprezę ogrodniczą sezonu.
Tematem numeru marcowej „Magnolii” jest hodowla storczyków – czytelnicy dowiedzą się, jakie gatunki wybrać, jak o nie dbać i gdzie je kupić. Redakcja podpowiada też, jak sprawdzić skład gleby i czym ją najlepiej nawozić, jak rozpoznać chrząszcza-szkodnika oraz jak wyhodować własne nowalijki.
W numerze można również przeczytać o ogrodowych podłogach, królikach i zającach, które w ogrodzie mogą stać się prawdziwym utrapieniem, różnych rodzajach pierwiosnków, smacznych i zdrowych ozdobach wielkanocnego stołu oraz praktycznych, choć nietypowych doniczkach.
Najnowsze wydanie „Magnolii” można kupić z dodatkiem – praktycznym, bogato ilustrowanym „Kalendarzem ogrodnika” z ogrodniczymi poradami na każdy miesiąc roku. Cena „Magnolii” z dodatkiem wyniesie 5,99 zł. Cena pisma w wersji podstawowej to 4,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz