cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Olivia” z nową makietą i nowymi rubrykami

Olivia_kwiecien_2016_
Od 8 marca na rynku dostępny jest kwietniowy numer „Olivii” – w nowej, eleganckiej makiecie i z nowymi rubrykami.
„Olivia” zyskuje teraz jakość magazynu premium. Magazyn ma obecnie więcej monochromatycznych, wyciszonych kolorystycznie stron i lżejsze, bardziej eleganckie fonty. Zmianie ulega sposób porozumiewania się z czytelniczką, pojawia się więcej treści lifestylowych i ciekawych, inspirujących materiałów zgodnych z aktualnymi trendami.
Nowe nazwy rubryk sygnalizują większą nowoczesność pisma i otwarcie na nowości, np. Finansowe know-how, Life coaching, High-tech. Od czwartego numeru „Olivia” wprowadza także nowe pozycje, m.in. trzy nowe formaty z gwiazdami: „Tak myślę” (felieton Katarzyny Grocholi), „To Lubię” oraz „Salon Towarzyski”. Ponadto w każdym numerze będzie prezentowany dodatek „Olivia EXTRA”, czyli sezonowy, ciekawy i poradnikowy temat numeru.
Wśród nowych rubryk znalazły się również: Moda od podszewki, w której prezentowane i wyjaśniane będą nowinki i trendy modowe, Kwadrans dla Ciebie – kolumna prezentująca szybkie sposoby na poprawienie urody, „Zatrzymaj młodość” – rubryka o najnowszych zabiegach medycyny estetycznej, Hand made – lekcje krok po kroku jak samodzielnie udekorować dom, Smak miesiąca w dziale kuchnia oraz Kobiecy klucz do sukcesu – inspirujący i edukujący reportaż o kobietach, które odniosły sukces. Life-coaching, czyli nowe sposoby na prowadzenie lepszego i przyjemniejszego życia, to jeden z elementów największego w segmencie działu psychologii.
Zmianie ulega także jakość techniczna magazynu od nr 4. „Olivia” drukowana będzie na jeszcze bardziej eleganckim papierze LWC Plus 60g. gwarantującym wyższą nich dotychczas białość i gładkość, co dodatkowo podkreśli luksusowy charakter tego tytułu.
4. numer „Olivii” to wydanie wyjątkowe również dzięki wielkanocnym tematom oraz obchodom jubileuszu. Z okazji 18. urodzin „Olivii” redakcja przygotowała dla Czytelniczek wiele niespodzianek, które będą prezentowane przez cały 2016. Magazyn zaprosił na swoje łamy gwiazdy sceny, celebrytów kulinarnych i blogerów, znanych psychologów i terapeutów, którzy pojawią się w specjalnych materiałach. Ponadto Czytelniczki znajdą w piśmie wiele wyjątkowych urodzinowych konkursów, w których do wygrania będzie mnóstwo wspaniałych nagród.
Kwietniowe wydanie „Olivii” ukazuje się w powiększonej objętości 180 stron (zazwyczaj około 148) i nakładzie 260 tys. egz.
(na podstawie informacji Bauer Media)

Dodaj komentarz