cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Marcowe wydanie „Pogody na życie” już w sprzedaży

pogoda na życie 3 2016
Marcowe wydanie miesięcznika „Pogoda na życie” jest już w sprzedaży. W numerze m.in. konkurs na najciekawsze wakacyjne zdjęcie. Główną nagrodą w zabawie jest samochód osobowy.
Na konkurs fotograficzny „Wspomnienia z wakacji” można przysyłać zdjęcia zrobione zarówno podczas wypoczynku przed laty, jak i te współczesne. Konkurs potrwa do 10 kwietnia br., a nagrodą główną jest samochód osobowy Opel KARL. Przewidziano również nagrody dla sześciu wyróżnionych w konkursie zdjęć. Wyniki konkursu oraz zwycięskie fotografie zostaną opublikowane w majowym numerze „Pogody na życie”.
W marcowym wydaniu miesięcznika czytelnicy znajdą wiele ciekawych tematów – m.in. historię życia i śmierci Zbyszka Cybulskiego, wywiad ze Sławą Przybylską, tekst z okazji 80. urodzin Edyty Wojtczak oraz losy kultowego filmu „Sami swoi”.
Redakcja przedstawia sylwetkę Barbary Krafftówny oraz Brigitte Bardot, opowiada, dlaczego zakończono emisję serialu „Bonanza” oraz czym uwodził kobiety Jerzy Kalibabka. Czytelnicy poznają historię piosenki „Bądź dziewczyną z moich marzeń” oraz dowiedzą się, czym Barbara Hoff walczyła z komunistycznymi władzami.
W numerze znajdują się również przepisy na wielkanocne dania, propozycje płyt, książek i filmów, które trzeba zobaczyć, krzyżówka i łamigłówki Wojciecha Pijanowskiego.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz