cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kwietniowy „Ładny Dom” z poradnikiem

ładny dom 4 2016
Na rynku ukazało się kwietniowe wydanie miesięcznika „Ładny Dom” z prezentem dla czytelników – pierwszą częścią poradnika dla budujących „ABC Budowy Domu”.
W specjalnym poradniku „ABC Budowy Domu” znajdują się najważniejsze informacje dotyczące budowy domu w jego początkowej fazie, m.in. tworzenia fundamentów i ścian oraz doboru okien i drzwi. Czytelnicy odnajdą w wydaniu wszystkie najistotniejsze zagadnienia zaprezentowane w formie encyklopedycznych haseł, które pozwolą im ustrzec się błędów oraz ustalić rzetelny harmonogram prac.
W kwietniowym wydaniu „Ładnego Domu” redakcja przedstawia wybór biokominków do ogrodu i na taras, podpowiada, jak wybrać najlepszą kostkę brukową oraz jak zrobić bonie i sztukaterie, sprawdza, ile kosztują różne rodzaje pokryć dachowych, a także zagląda na cztery różne place budowy domów energooszczędnych. Czytelnicy dowiedzą się, co nowego słychać na rynku okien, w jaki sposób podłączyć się do sieci gazowej, jak nie popełnić błędów przy układaniu zbrojenia oraz jak zabrać się za wiosenne porządki w ogrodzie.
Najnowsze wydanie miesięcznika „Ładny Dom” kosztuje 9,99 zł. Numer zawiera 172 strony. Dodatek „ABC Budowy Domu” liczy 84 strony.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz