cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Światy równoległe” – nowa kolekcja w Bibliotece „Newsweeka”

ksiazka-3D-duza-ok
„Światy równoległe”  to nowa kolekcja prasowa Wydawnictwa Literackiego i wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska w ramach Biblioteki „Newsweeka”. Pierwszy tom już w sprzedaży.
29 marca br. ukazał się pierwszy tom „Światów Równoległych” – 33-tomowej kolekcji najlepszej polskiej literatury fantastycznej. W jej skład wchodzą książki największych polskich autorów, wielokrotnie nagradzanych, poczytnych, kształtujących obraz współczesnej fantastyki w Polsce i za granicą, niejednokrotnie przekraczających granice gatunku. Znajdziemy w niej powieści oraz zbiory opowiadań Stanisława Lema, Jacka Dukaja, Anny Brzezińskiej, Łukasza Orbitowskiego, Szczepana Twardocha i Krzysztofa Piskorskiego. Otwiera ją „Lód” Jacka Dukaja w specjalnej cenie 8,99 PLN.
„Światy Równoległe” to jedyna taka kolekcja na rynku – przygotowana z niezwykłą starannością, w doskonałej szacie graficznej. Po raz pierwszy w komplecie tak znakomite nazwiska i tak rewelacyjne tytuły. „Światy Równoległe” to prawdziwa literacka uczta dla miłośników fantastyki, kolekcjonerów oraz wszystkich czytelników poszukujących po prostu najlepszej, porywającej literatury.

Dodaj komentarz