cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Prawdziwe zbrodnie” – wydanie specjalne magazynu „Ale Historia”

ale historia specjalne 2016
Na 124 stronach magazynu znalazły się wybrane przez redakcję tygodnika „Ale Historia” opowieści o 18 najokrutniejszych seryjnych morderców świata. Czytelnicy znajdą w nim odpowiedzi na pytania: dlaczego zabijali, kim byli i czy zostali ukarani. Wydanie jest już w sprzedaży.
Wydawnictwo „Prawdziwe zbrodnie” zostało podzielone na cztery rozdziały: „Zbrodnia, bóg i tortury”, w którym pojawią się sylwetki jednych z pierwszych seryjnych morderców, np. Gillesa de Rais, który przyznał się do zamordowania 140 dzieci; „Kryminalne sensacje XIX wieku”, odsłaniające losy m.in. słynnego Kuby Rozpruwacza; „Niezbite dowody” o przełomie w śledztwach, jakim było profilowanie psychologiczne i badanie DNA, co pozwoliło stworzyć rysopis „Wampira” z Zagłębia; „Postscriptum”, w którym znajdzie się wywiad z Kentem Kiehlem, profesorem neuronauk, badającym, jak funkcjonują umysły przestępców.
– Nie wiem, czy aby na pewno przedstawiamy historie 18 najstraszliwszych morderców w dziejach. Wybór jest subiektywny, zawsze ktoś powie, że brakuje takiego a takiego, a ten i ów nie był aż tak straszny jak ktoś inny, kogo pominęliśmy. Tak czy siak opisane tu historie są przerażające i niestety potwierdzają twierdzenie, że w każdej epoce pojawiają się bestie w ludzkiej skórze – mówi o wydaniu Piotr Nehring, redaktor naczelny „Ale Historii”.
Wydanie „Prawdziwe zbrodnie” będzie dostępne na rynku przez ponad dwa miesiące. Numer kosztuje 9,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205×270 mm.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz