cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Drugi numer kwartalnika „Dziecko Extra”

dziecko maj 2016
Jak uczyć się przez zabawę, jak stawiać granice, jakimi zabawkami bawić się w plenerze, czy dieta wegetariańska jest zdrowa dla malucha oraz co czeka rodziców sześciolatka w szkole – na te i inne pytania można znaleźć odpowiedzi w najnowszym wydaniu kwartalnika „Dziecko Extra”, które jest już w sprzedaży.
Drugie wydanie „Dziecka Extra” podejmuje ważny temat – co zują dzieci, gdy rodzice się kłócą. Doświadczone psycholożki wyjaśniają, jak kłótnia wygląda z perspektywy dziecka. W numerze znajdą się też opowieści rodziców o tym, czym są dla nich sobotnie poranki z dziećmi, pomysły na rozwiązywanie konfliktów z rówieśnikami oraz inspiracje do spędzania czasu na łonie przyrody. Czytelnicy znajdą w wydaniu również sposoby na radzenie sobie z emocjami najmłodszych poprzez bajkoterapię, opis korzyści wynikających z regularnego uprawiania sportu, a w dziale „Zdrowy rozwój” pojawią się porady dotyczące pielęgnacji skóry niemowlęcia oraz masażu jako sposobu na budowanie więzi. Przyszłym mamom najnowsze „Dziecko Extra” zaproponuje kosmetyki i zabiegi, które pozwolą im być pięknymi w czasie ciąży, a także wyjaśni, dlaczego pierwszy kontakt po porodzie jest taki ważny.
Dodatkowo w najnowszym numerze „Dziecka Extra” znajdą się kupony rabatowe uprawniające do zniżek do -80% na zakup ubrań, zabawek, wózków i akcesoriów dla dzieci, a także wielu innych artykułów w sklepach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce. W wydaniu redakcja ogłosi również konkurs z okazji Dnia Dziecka – do wygrania będą klocki Lego Duplo.
Drugie wydanie kwartalnika „Dziecko Extra” zawiera będzie 124 strony w formacie 213 x 274 mm. Cena wydania to 5,99 zł.
Magazyn „Dziecko Extra” tworzy zespół magazynu „Dziecko” pod kierownictwem Joanny Szulc. Kwartalnik jest uzupełnieniem miesięcznika, zawierającym dodatkowe i pogłębione treści z zakresu psychologii, wychowania i rozwoju dzieci.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz