cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy”

Okladka_NA_LATO.indd
Do sprzedaży trafił Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy”, w którym zaprezentowano przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych nadchodzącego lata. Tytuł będzie obecny na rynku przez trzy miesiące.
Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy” to przewodnik po najciekawszych festiwalach muzycznych, filmowych, teatralnych i literackich. Znajdziemy w nim informacje o najbardziej interesujących koncertach i premierach filmowych, które pozwolą zaplanować czytelnikom prawdziwe lato z kulturą. Oprócz festiwalowej mapy i kalendarium wakacyjnych imprez, w magazynie  przeczytamy także artykuły o trendach w kinie, literaturze, muzyce i teatrze.
Magazyn liczy 144 strony i dzieli się na cztery sekcje: muzyka, film, teatr oraz literatura i fotografia. W wydaniu można przeczytać o takich imprezach jak Open’er Festival, T-mobile Nowe Horyzonty, Festiwal Szekspirowski czy Big Book Festival. Znajdziemy tam również wywiady z polskimi i zagranicznymi artystami i twórcami, np. z zespołem Editors, Kaliber 44 czy kompozytorem Janem A.P. Kaczmarkiem.
Newsweek Extra „Na Lato – Festiwalowy rozkład jazdy” będzie dostępny w sprzedaży do końca wakacji w cenie 15,99 zł.
Źródło: Ringier Axel Springer

Dodaj komentarz