cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Super Szansa – nowa gra i pierwsza wygrana

super szansa logo
Totalizator Sportowy wprowadził 7 czerwca nową grę – Super Szansa. A zaledwie trzy dni później padła w niej główna wygrana – 2 miliony złotych zdobył klient saloniku w Tomaszowie Lubelskim. To najwyższa wygrana Lotto zanotowana w tym mieście.
Nowy milioner odwiedził salonik prasowy przy ulicy Traugutta 1 w Tomaszowie Lubelskim. Grając w Ekstra Pensję zdecydował się aktywować za 2 zł znajdujący się na kuponie siedmiocyfrowy numer Super Szansy. Wieczorem wylosowano ten właśnie numer (0728279), który okazał się być wart 2 000 000 złotych. To pierwsza tak wysoka wygrana w Super Szansie.
Super Szansa to numer składający się z siedmiu cyfr, który pojawia się na kuponach wszystkich gier Lotto, z wyjątkiem Keno. Aby zagrać należy zaznaczyć odpowiednią opcję na blankiecie lub w momencie zakupu poinformować o chęci gry sprzedawcę. Jeden zakład kosztuje 2 złote. Super Szansa ma 7 stopni wygranych – od 2 zł za trafienie ostatniej cyfry w numerze, do 2 000 000 zł za trafienie wszystkich siedmiu cyfr. To szczęście miała właśnie osoba, która zagrała w Tomaszowie Lubelskim.

Dodaj komentarz