cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Podwójne wydanie magazynu „Dom&Wnętrze”

dom wnętrze 7-8 2016
Podwójne, wakacyjne wydanie magazynu „Dom&Wnętrze” ukaże się na rynku we wtorek, 21 czerwca br. w cenie 12,99 zł. Wydanie będzie liczyć 164 strony.
Designerskie artykuły wyposażenia wnętrz, funkcjonalne sprzęty gospodarstwa domowego, meble ogrodowe, vouchery na pobyt w Dolinie Charlotty oraz skuter Peugeot Django 125, który jest nagrodą główną – to wszystko będzie można wygrać w specjalnym urodzinowym konkursie magazynu „Dom&Wnętrze”.
Konkurs jest zapowiedzią 25. urodzin miesięcznika, których huczne obchody zaplanowano na jesień br. Wystarczy pokazać, jak spędza się czas z magazynem „Dom&Wnętrze – zrobić zdjęcie w dowolnie wybranym przez siebie miejscu tak, by w kadrze znalazła się okładka najnowszego numeru. Najciekawsze i najbardziej oryginalne fotografie zostaną nagrodzone. Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć na stronie www.domiwnetrze.pl.
Podwójne, wakacyjne wydanie miesięcznika „Dom&Wnętrze” prezentuje kuchenne trendy z ostatnich targów EuroCucina w Mediolanie, artykuły wyposażenia wnętrz zainspirowane letnimi podróżami oraz ciekawe wnętrza: letni dom na Majorce, dom na wzgórzu pod Poznaniem, 25-metrową kawalerkę młodego kanadyjskiego projektanta w Londynie i mieszkanie w Gdyni inspirowane marynistyką i Skandynawią.
W numerze czytelnicy znajdą również rozmowę z Sou Fujimoto, jednym z najlepszych japońskich architektów, relację z wizyty u Pawła Kowalewskiego, malarza ze słynnej Gruppy, przegląd stylowych zasłon, rolet i żaluzji idealnych na upalnie dni, a także wybór deszczownic i nowych energooszczędnych chłodziarko-zamrażarek.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz