cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Jubileuszowy 200. numer „M jak mieszkanie”

200_nr_M_jak_mieszkanie_WWW
Ukazał się jubileuszowy 200. numer miesięcznika „M jak mieszkanie” ze specjalnym raportem na temat nowych tendencji w urządzaniu wnętrz „WNĘTRZE 2.0”.
Z okazji 200. numeru redakcja miesięcznika „M jak mieszkanie” powołała projekt „WNĘTRZE 2.0”, który diagnozuje zmiany zachodzące we wnętrzach mieszkalnych: chęć wspólnego spędzania czasu wolnego, a w konsekwencji nową organizację przestrzeni dziennej, rosnące zainteresowanie gotowaniem i przenoszenie rozwiązań profesjonalnych do domu, potrzebę porządkowania przestrzeni i ograniczania ilości przedmiotów na rzecz ich jakości oraz udział dzieci we wszelkich domowych aktywnościach.
– Od 200 numerów radzimy, inspirujemy, pomagamy wybierać, kupować i planować mieszkanie. „M jak mieszkanie” to nowoczesność, najnowsze trendy i pozytywna energia. Z dumą obserwujemy rozwój kompetencji Polaków w dziedzinie urządzania. Czytelnicy w coraz większym stopniu stają się naszymi partnerami, dzięki bezpośrednim relacjom zyskujemy wiedzę o ich zmieniających się potrzebach – mówi Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna „M jak mieszkanie”.
Projekt „WNĘTRZE 2.0” będzie kontynuowany w numerze specjalnym miesięcznika „TRENDY – M jak mieszkanie poleca”, który ukaże się 14 października.
Istotne zmiany nastąpiły w redakcji „M jak mieszkanie”. Matylda Gruman, pracująca w „M jak mieszkanie” od 2011 roku jako redaktor, awansowała na stanowisko sekretarza redakcji. Do zespołu dołączyła Zofia Malicka, która objęła stanowisko redaktora. Wcześniej pracowała w miesięczniku „Czas na Wnętrze”, gdzie pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego.
Źródło: Grupa ZPR

Dodaj komentarz