cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Sierpień ze „Skarbami Kibica” lig zagranicznych

skarby kibica zagraniczne
Od 12 do 26 sierpnia z „Przeglądem Sportowym” ukaże się aż pięć „Skarbów Kibica” poświęconych ligom zagranicznym. Już w najbliższy piątek 12 sierpnia na kibiców czekać będzie wydawnictwo poświęcone lidze francuskiej, a dzień później – angielskiej Premier League.
W kolejnym tygodniu, 19 sierpnia, na rynku ukaże się „Skarb Kibica” najwyżej notowanej w Europie ligi hiszpańskiej, a następnego dnia, wraz z „Przeglądem Sportowym”, nabyć będzie można „Skarb” włoskiej Serie A. Cykl wydań poświęconych ligom zagranicznym zakończy się 26 sierpnia, w dniu startu niemieckiej Bundesligi.
– Jak co roku Przegląd Sportowy dostarczy kibicom fachowe wydawnictwa z aktualnymi kadrami, zestawieniem transferów i opiniami ekspertów. To lato jest jednak wyjątkowe dla polskiej piłki. W najlepszych ligach będziemy mogli śledzić największą liczbę reprezentantów Polski od lat i to w głównych rolach. We Francji będą to między innymi Krychowiak i Glik, w Anglii interesująco zapowiada się postawa Bartosza Kapustki w mistrzowskim zespole z Leicester, a we Włoszech mamy bardzo ciekawy duet z Napoli w osobach Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego – mówi Waldemar Gojtowski, sport business project director w Grupie Onet-RAS Polska.
Terminy sprzedaży i ceny poszczególnych wydawnictw kształtują się następująco:
Skarb Kibica ligi francuskiej – na rynku 12.08, w sieci sprzedaży do 16.08, cena 3,90 zł
Skarb Kibica ligi angielskiej – na rynku 13.08, w sieci sprzedaży do 16.08, cena 5,50 zł
Skarb Kibica ligi hiszpańskiej – na rynku 19.08, w sieci sprzedaży do 22.08, cena 5,50 zł
Skarb Kibica ligi włoskiej – na rynku 20.08, w sieci sprzedaży do 22.08, cena 3,90 zł
Skarb Kibica ligi niemieckiej – na rynku 26.08, w sieci sprzedaży do 29.08, cena 5,50 zł

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz