cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Honorowi Dawcy Krwi z Kolportera

krew 19.08.2016
W piątek 19 sierpnia po raz czwarty pod biurowcem Kolportera zaparkował mobilny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Pracownicy firm, mających siedzibę w budynku przy Zagnańskiej 61, mieli możliwość podzielenia się „bezcennym lekiem”, który ratuje życie i zdrowie innych.
– Wakacje to bardzo ciężki okres dla każdego Centrum Krwiodawstwa. Duża ilość wypadków, a co za tym idzie zwiększone zapotrzebowanie na krew, powoduje, że stany w naszej bazie w tym czasie maksymalnie topnieją. Dlatego bardzo nas cieszy, że po raz kolejny pracownicy Kolportera, Infovera czy K-EX okazali się tak hojni. Dzięki nim będziemy mogli pomóc innym – mówi Agnieszka Sztandera, lekarka nadzorująca pracę mobilnego ambulansu.
– Pomimo tego że od ostatniej akcji minął zaledwie miesiąc, postanowiliśmy przeprowadzić kolejną. Liczyliśmy się z tym, że trwa okres urlopowy i nie każdy miał możliwość oddania krwi w pierwszym terminie. Wiemy jak ważne są takie akcje i cieszy nas, że nasi pracownicy po raz kolejny odpowiedzieli na nasz apel. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.
Do akcji, przeprowadzonej 19 sierpnia br. zgłosiło się dwadzieścia jeden osób, szesnaście z nich oddało krew.
– Dla nas liczy się każda kropla, dlatego cieszymy się z dzisiejszego wyniku. Wracamy do Centrum Krwiodawstwa bogatsi o ponad 7 litrów drogocennego płynu – dodaje doktor Agnieszka Sztandera.

Dodaj komentarz