cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kolporter znów mistrzem Polski

Piłkarska reprezentacja Kolportera ponownie – tym razem w Kołobrzegu – zdobyła tytuł mistrza Polski wśród firm branży poligraficznej, papierniczej i opakowań. Natomiast w Międzybranżowych Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy piłkarze Kolportera zajęli trzecie miejsce.
X Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej zostały rozegrane w dniach 10-12 września na boiskach MOSiR w Kołobrzegu. W imprezie uczestniczyło 45 firm i zakładów pracy z całej Polski.
W pierwszym dniu rozegrano Mistrzostwa Polski Branży Poligraficznej, Papierniczej i Opakowań. Tytuł mistrzowski zdobył Kolporter. Firmowa drużyna, po przejściu fazy grupowej, pokonała w półfinale Keeeper Bydgoszcz 1:0 (bramka Marcin Zużydło), a w finale Dekorglass Działdowo 2:0 (bramki: Wojciech Konwiński i Radosław Zużydło).
W drugim dniu rozegrano Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy. Kolporter pokonał najpierw cztery drużyny, a w półfinale uległ KWK Borynia 2-3. Dało to reprezentacji Kolportera trzecie miejsce.
Dodajmy, że najlepszym zawodnikiem mistrzostw został uznany reprezentant Kolportera Radosław Zużydło. Organizator przyznał specjalne wyróżnienie Dariuszowi Nytko jako najbardziej ekspresyjnego i charyzmatycznego trenera dla Dariusza Nytko
Skład drużyny Kolportera:

 1. Jakub Kołudkiewicz
 2. Damian Lewandowski
 3. Marcin Zużydło
 4. Radosław Zużydło
 5. Michał Konwiński
 6. Wojciech Konwiński
 7. Marcin Wanat
 8. Patryk Podolski
 9. Kamil Nytko
 10. Mariusz Pietrzak – kapitan zespołu
 11. Mirosław Duda
 12. Łukasz Jagiełło
 13. Michał Włodarek
 14. Mateusz Komur

Trenerzy – Dariusz Nytko i Maciej Krysztofiak
Kierownik zespołu – Artur Górecki

Dodaj komentarz