cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W grudniowym numerze „Dziecka”


W grudniowym wydaniu miesięcznika „Dziecko”, które ukazało się 8 grudnia br., znalazł się artykuł o wpływie technologii na życie rodzinne napisany specjalnie dla czytelników przez Jespeera Juula, słynnego duńskiego terapeutę rodzinnego i pedagoga.
W numerze redakcja podpowiada także, jak pomóc dziecku, które jest pierwszy raz chore, kiedy zacząć i dokąd wybrać się na narty, gdzie spędzić święta z małym dzieckiem, o co rozszerzyć dietę niemowlęcia oraz co podać mu w ramach świątecznego posiłku. W wydaniu znalazły się również propozycje świątecznych prezentów „na ostatnią chwilę”.
Czytelnicy dowiedzą się również wszystkiego o znieczuleniu zewnątrzoponowym, pielęgnacji dziecka z suchą skórą i atopowym zapaleniem skóry oraz o dziecięcym marudzeniu. Będą mogli również wziąć udział w wyjątkowym, świątecznym konkursie, w którym do wygrania są m.in. zabawki i akcesoria Chicco oraz zestawy kosmetyków Johnson’s.
W prezencie dla czytelników do każdego wydania został dołączony zestaw naklejek. Numer można kupić też z książeczką z serii Lego Duplo w cenie 5,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz