cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„100 rad” – nowy tygodnik Bauera


W czwartek 12 stycznia br. ukazuje się „100 rad” – pierwszy w Polsce tygodnik dla kobiet 50 plus. „100 rad” to poradnik oparty na nowej, unikatowej koncepcji.
Adresowany do starszych czytelniczek, dostarcza im porad i wskazówek z wielu ważnych aspektów życia codziennego, głównie z zakresu zdrowia (Zdrowie domowe sposoby; Zdrowie to warto wiedzieć; Zioła wokół nas), domu (Mądra gospodyni – oszczędzanie jest łatwe), prawa i psychologii ( Życiowe sprawy), czy kuchni ( Kuchnia tania w sezonie, Kuchnia czytelniczek). Ponadto w każdym wydaniu pojawi się unikatowy format: „Jak nie dać się naciągnąć na” – cykl materiałów przestrzegający przed różnego rodzaju oszustwami, na które narażone są czytelniczki.
Wszystkie materiały są konsultowane przez ekspertów, a kwestie trudne wyjaśniane w prosty, przejrzysty i praktyczny sposób. „100 rad” oferuje porady najlepszych specjalistów (m.in. lekarzy, psychologów, prawników) napisane bardzo przystępnym językiem.  To pismo skierowane, do kobiet w wieku 50+ , głównie do mieszkanek małych i średnich miejscowości, z wykształceniem podstawowym lub średnim. Potencjalne czytelniczki, to dojrzałe kobiety, które mają tradycyjne i praktyczne podejście do życia.
„Tygodnik 100” rad to obecnie najbogatsza i jedyna w segmencie oferta porad zaspokajająca potrzeby osób w wieku dojrzałym. Poradnik jest autorską koncepcją Wydawnictwa Bauer, opartą na przeprowadzonych w ubiegłym roku szczegółowych badaniach grupy docelowej.
Redaktorem naczelnym tygodnika „100 Rad” jest Joanna Kadej-Krzyczkowska.
Tygodnik ukazuje się w nakładzie 250 tysięcy egzemplarzy i w cenie 1,39 złotych. Liczy 40 stron.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz