cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Świąteczne wydanie „Wysokich Obcasów Extra”


Na rynku dostępny jest najnowszy, świąteczny numer „Wysokich Obcasów Extra”. Do magazynu dołączony został film „Spadkobiercy” – zdobywca Oskara za najlepszy scenariusz adaptowany. Odtwórca głównej roli, George Clooney, został nagrodzony za kreację aktorską Złotym Globem.
W najnowszym wydaniu magazynu można przeczytać rozmowę z Magdą Navarrete – trenerką  śpiewu, tancerką flamenco i kolekcjonerką boler, m.in. o uwalnianiu emocji przez śpiew oraz z Philipem Treacy, kapelusznikiem z południowego Londynu, do którego przychodzą Lady Gaga, Madonna i Kate Moss.
Anna Brzezińska, autorka książek fantasy, opowiada o Edith – kobiecie, którą całe życie kochał J.R.R. Tolkien, autor „Władcy pierścieni” i „Hobbita”, zaś antropolożka Helen Fisher rozprawia się z mitami o miłości – np.. tym, że „seks na pierwszej randce szkodzi”, a „pożądanie jest najsilniejsze”.
W Fotogalerii „Cisza czy hałas” wokalistka jazzowa Urszula Dudziak, dyrygent Tadeusz Płatek i aktorka Joanna Kulig (m.in. „Sponsoring”) opowiadają o tym, co wybierają – ciszę czy hałas.
Czytelnicy znajdą także portrety: ks. Wojciecha Drozdowicza, który prowokuje, zmienia i wierzy, aktorki Keiry Knightley oraz Dominique, w której kochał się Marek Bieńczyk, a także felieton Zbigniewa Mikołejki.
W ramach Akademii Opowieści w świątecznym numerze „Wysokich Obcasów Extra” swoje opowieści przedstawiają pisarki: Joanna Bator i Magdalena Tulli.
Cena magazynu – 6,99 zł. „Wysokie Obcasy Extra” można też kupić z filmem „Spadkobiercy”, cena z książką i filmem – 29,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz