cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” z nowym cyklem „Debiutantki”


W czwartek, 18 maja br. pojawi się nowe wydanie miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” z wyjątkowym duetem na okładce: reżyserką Małgorzatą Szumowską i Agatą Trzebuchowską – odtwórczynią tytułowej roli w nagrodzonym Oscarem filmie „Ida” Pawła Pawlikowskiego.
Wywiad z Małgorzatą Szumowską – wybitną polską reżyserką, scenarzystką, producentką, członkinią Europejskiej Akademii Filmowej oraz z Agatą Trzebuchowską – w roli debiutującej reżyserki – otwiera nowy cykl „Wysokich Obcasów Extra” „Debiutantki”, w którym mentorka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobą, która jest na początku zawodowej drogi. W kolejnym numerze pojawi się rozmowa z prof. Magdaleną Fikus, polską biolog  i popularyzatorką nauki, oraz jej początkującą koleżanką Anną Niemiro.
W numerze czytelnicy znajdą również wszystko na temat kontynuacji serialu „Miasteczko Twin Peaks” – Joanna Wróżyńska w artykule „Twin Peaks: Kto zabił Laurę Palmer?” odkrywa mroczne tajemnice serialu, dla którego królowa Elżbieta II zrezygnowała ze swoich urodzin. W sekcji „Dusza i reszta” redakcja tłumaczy, że nie wszystko trzeba przegadać, a słowa mogą nawet utrudniać porozumienie. Dlatego nie zawsze i nie z każdym warto rozmawiać, a drugiego człowieka można poznać również poprzez dotyk, mowę ciała, ton głosu oraz spojrzenie. W filozoficznym kursie „Wysokich Obcasów Extra” Marcin Fabijański radzi, żeby zastanowić się, czemu służy nasze życie, zamiast wsłuchiwać się w trendy, za którymi wszyscy podążają. W wydaniu pojawi się również rozmowa z seksuologiem i psychoterapeutą Andrzejem Gryżewskim na temat pruderyjności Polaków.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz