cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

SuperZings 2 – druga odsłona bestsellerowej kolekcji

SuperZings to przygotowana z niezwykłą starannością seria kolekcjonerskich zabawek skierowanych głównie do dzieci. Po ubiegłorocznym, wielkim sukcesie pierwszej serii, przyszedł czas na kontynuację kolekcjonerskiej przygody.

Moc wyobraźni w zwyczajnym świecie

SuperZings to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą w Kaboom City. Każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać  przeciwników. W drugiej serii są to np. pralka Joe Rumble oraz kula do kręgli Striker.

SuperZings używają swoich supermocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach, ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami SuperJets. Do tego w swoich potyczkach mogą skorzystać z Superstrzelaczy i dołączonych do nich specjalnych dysków. W Kaboom City pojawiła się teraz także nowa, intrygująca postać, genialny Profesor K.

Do zebrania jest ponad 80 różnych figurek – zwykłe, kryształowe, te rzadkie, czyli złote i srebrne oraz ta jedna wyjątkowa, czyli Profesor K, którego znaleźć jest najtrudniej. Im więcej elementów kolekcji zdobędą dzieci, tym więcej mają zabawy. Poszczególnymi postaciami-figurkami można wymieniać się z kolegami, by zebrać jak największą część lub całą kolekcję.

Z czego składa się kolekcja?

Drzwi do drugiej serii SuperZings otwiera zestaw startowy, w którym znajduje się komiksowy przewodnik przedstawiający świat SuperZings 2 oraz poszczególnych bohaterów serii. Do komiksu dołączone są trzy różne figurki SuperZings 2 oraz metalizowany, kolorowy pojazd SuperJet.

Podstawowym elementem kolekcji są kolorowe saszetki zebrane w specjalnych, tekturowych displayach. Najważniejsze są figurki SuperZings 2. W każdej saszetce znajduje się jedna figurka oraz lista wszystkich pozostałych postaci.

Również w saszetkach umieszczone są tajemnicze kryjówki, każda w postaci okrągłej kabiny z obrotowymi drzwiami. Na szczególną uwagę zasługują pojazdy SuperJet, umożliwiające przemieszczanie się po Kaboom City i poza jego granicami.

Nowością jest kolekcjonerskie, metalizowane  pudełko Cyber Squad Collector Tin, w którym znajduje się pięć unikatowych figurek SuperZings. Dodatkowo figurki pakowane są w dwa rodzaje blistrów tworzące wyjątkowe zestawy. W pierwszym z nich są dwie kryjówki, cztery figurki SuperZings 2 (w tym jedna srebrna i jedna krystaliczna) oraz Superstrzelacz wraz z amunicją do niego, czyli trzema Superdyskami. W drugim blistrze umieszczono 10 figurek SuperZings 2, zwykłe oraz kryształowe, oraz jedną, bardzo rzadką, złotą figurkę kolekcjonerską.

W sprzedaży jest również Kaboom Trap, wyjątkowa pułapka na SuperZłoczyńców.

Reklama w mediach

Wejściu na polski rynek drugiej serii SuperZings towarzyszy kampania reklamowa oraz rozdawanie gratisowych figurek w salach zabaw dla dzieci i punktach Kolportera. Obok spotów emitowanych na kilkunastu kanałach telewizyjnych dla dzieci (m.in. Cartoon Network, TVP ABC), są również prowadzone działania promocyjne w Internecie. Przez cały czas sprzedaży działa również strona www.superzings.com oraz profil na Facebooku SuperZingsPL, gdzie fani serii mogą wziąć udział w organizowanych tam konkursach.

Zapraszamy Was do świata SuperZings, poznania jego niezwykłych bohaterów i udziału w przygodach w Kaboom City!