cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Jest już nowy numer „Naszego Kolportera”

Z listopadowego wydania „Naszego Kolportera”, które właśnie się ukazało, dowiecie się m.in., jak bardzo ekologiczna jest nasza firma. Redakcja szeroko pisze o wszystkich proekologicznych działaniach Kolportera, począwszy od przekazywania gazetowych zwrotów do recyklingu, a skończywszy na wprowadzeniu do saloników bawełnianych toreb zamiast foliowych reklamówek. Podpowiada też, jak samu stać się EKO. A wszystko to jest przedstawione w kontekście globalnego zagrożenia, związanego ze zmianami klimatycznymi.

W najnowszym numerze polecamy również do przeczytania rozmowę z dyrektorem handlowym Kolportera Tomaszem Sakiem, o zamianach, jakie czekają w najbliższym czasie branże handlową, artykuł o niezwykłym fotoreporterze prasowym o pseudonimie WeeGee, którego podejrzewano o paranormalne zdolności, ponieważ na miejsce zbrodni przyjeżdżał przed policją, oraz wywiad ze znakomitą aktorką Agatą Kuleszą.

Ciekawych materiałów w „Naszym Kolporterze” jest dużo więcej, krótko mówiąc – jest co czytać i oglądać. Zapraszamy do lektury!