cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

300. numer „Naszego Kolportera”

Świąteczny numer „Naszego Kolportera” jest wyjątkowy nie tylko z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Redakcja zaprasza bowiem Czytelników do lektury 300. numeru „Naszego Kolportera”. Z tej okazji w grudniowym wydaniu znalazł się artykuł, przypominający historię firmowego miesięcznika Kolportera.

W  grudniowym numerze polecamy również poniższe teksty:

„Co czyta Święty Mikołaj?” – W worku z prezentami od Świętego Mikołaja, oprócz zabawek, znajduje się również pokaźna ilość książeczek, kolorowanek, albumów i ekskluzywnych wydawnictw dla dzieci.

„Przyjemność czytania” – Rozmowa z Tomaszem Namysłem, prezesem zarządu Wydawnictwa Bauer.

„W grudniu rządzi tradycja” – Bez względu na dzielące nas różnice w tym jednym miesiącu w roku wszyscy stajemy się tradycjonalistami. Grudzień, ze świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem – mimo coraz bardziej widocznej komercjalizacji – pozostaje dla Polaków najbardziej tradycyjnym okresem.

„Magazyn, który uczy szczęścia” – Miesięcznik „Sens” powstał z myślą o Czytelnikach zainteresowanych poszukiwaniem dróg rozwoju osobistego, zdrowym życiem i zadbaniem o jakość relacji z otoczeniem. Ten wyjątkowy na naszym rynku magazyn obchodzi w tym roku swoje 15-lecie.

W grudniowym wydaniu do przeczytania ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, gwiazda numeru, historia prasy, horoskop, quiz alfabetyczny, porady psychologa oraz krzyżówka.

Miłej lektury!