cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Film „Skyfall” z „Newsweekiem”

skyfall
W poniedziałek 18 marca do części nakładu tygodnika „Newsweek Polska” dołączone będzie premierowe wydanie filmu „Skyfall” na DVD. „Skyfall” to najnowsza i najbardziej kasowa produkcja z serii o Jamesie Bondzie – najsłynniejszym szpiegu wszech czasów.
„Skyfall” wszedł na ekrany kin w 50. rocznicę filmowych narodzin agenta Jej Królewskiej Mości i błyskawicznie zdobył tytuł najbardziej dochodowego filmu w historii brytyjskiej kinematografii. W najnowszej produkcji o przygodach słynnego agenta 007 na próbę zostaje wystawiona lojalność Bonda wobec M, gdy cyber-terroryści powiązani z jej przeszłością atakują siedzibę MI6. James Bond podąża śladem tajemniczego i bezwzględnego Silvy, próbując powstrzymać go przed zrealizowaniem zbrodniczego planu zemsty.
W rolę Jamesa Bonda po raz trzeci wcielił się Brytyjczyk Daniel Craig, który wystąpił u boku takich gwiazd, jak Judi Dench, Javier Bardem i Ralph Fiennes. Film wyreżyserował Sam Mendes, a tytułową piosenkę wykonała Adele, która otrzymała za ten utwór Oskara.
„Newsweek” z premierowym wydaniem filmu „Skyfall” na DVD będzie kosztował 29,99 zł.
(Na podstawie informacji  Ringier Axel Springer Polska)

Dodaj komentarz