cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowa „Gala” już w sprzedaży

gala 20 04 2015
Najnowszy numer „Gali” ukazał się z kuponami rabatowymi. Gwiazdą okładki jest Omenaa Mensah, prezenterka pogody z TVN.
Omenaa Mensah żyje na wysokich obrotach. Od dziecka musiała znosić rasistowskie komentarze. Karierę zaczynała jako prowadząca program erotyczny, ale nie wstydzi się tego. Od roku jest singielką. Rozstała się z mężem, bo małżeństwo przestało ją inspirować do działania. Sama wychowuje córkę, prowadzi fundację i pisze książki.
„Gala” w tym wydaniu rozmawia również z ANDRZEJEM SARAMONOWICZEM, który opowiada o kobietach, mężczyznach, dzieciach oraz wszystkim, co ich łączy i dzieli. Gala pisze również o DASZY ŻUKOWEJ – dziewczynie rosyjskiego oligarchy ROMANA ABRAMOWICZA, kolekcjonerce dzieł sztuki i bizneswoman.
Redakcja zabiera czytelników w podróż do Saint-Tropez, w dziale mody prezentuje najmodniejsze w tym sezonie kolorowe buty – szpilki i sneakersy, a w dziale urody przedstawia nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, którym poddały się polskie gwiazdy.
„Gala” w ramach Narodowych Dni Glamour zaprasza czytelników na weekend zakupów w dniach 16-17 maja z kuponami rabatowymi opublikowanymi w tym wydaniu.
Na podstawie informacji Burda Media

Dodaj komentarz