cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Miesięcznik „Joy” z Katy Perry i w obniżonej cenie

joy_10_2013
Gwiazdą z okładki październikowego wydania „Joy” jest Katy Perry, która opowiada o dostrzeganiu piękna w samym sobie, ciętym języku oraz wymyślonych romansach. Nowy numer miesięcznika – w obniżonej cenie 2,99 zł – już w sprzedaży.
Temat z okładki: Mężczyźni szczerze opowiadają, co myślą o przygodach na jedną noc i co ich najbardziej w tym kręci.
Październikowym wydaniem magazynu „Joy” rządzi moda: prezentowane są najgorętsze trendy: t-shirty z napisami, kropki, moro, punk, Oksford. Czytelniczki znajdą też 28 modnych stylizacji na 28 dni. W cyklu „To Lubię”: Klaudia Halejcio w kolorowej sesji zdjęciowej zaprezentuje swój słodko-ostry styl.
Ponadto w JOY: Teraz Polka – piękne polki królują na światowych wybiegach, raport: Gotowanie jest sexy czyli kobiety przy garach – historie 8 kobiet, które całe swoje życie poświęciły gotowaniu, urodowy przewodnik: Jak dobrze wyglądać na Instagramie – 4 propozycje makijażowe, które można podkręcić instagramowymi filtrami, Miejsce na czasie: Berlin – co warto sprawdzić u naszych zachodnich sąsiadów, Portret: Nikodem Świacki, jedna z gwiazd najgłośniej komentowanego serialu tego sezonu Miłość na Bogato, opowie o specyficznej pracy na planie, wymyślaniu dialogów, wygranej w totolotka i ronieniu łez w Bentleyu.
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz