cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Dwie akcje promocyjne w salonikach Kolportera

sticker puszka 2
Dwie akcje promocyjne trwają aktualnie w salonikach prasowych Kolportera. Jedna nosi nazwę „Puszki Lajkonika”, druga – „Lekcja kulinarnych inspiracji z Kamis”.
Puszki Lajkonika
Firmową puszkę Lajkonika otrzymają klienci, którzy zakupią trzy dowolne produkty tej marki i z opakowaniami zgłoszą się do wybranego saloniku prasowego Kolportera. Akcja promocyjna „Puszki Lajkonika” zakończy 31 października br. lub z chwilą wyczerpania puli nagród.
Lajkonik to znana marka słonych paluszków, precelków, krakersów i talarków. Dla smakoszy tych produktów firma The Lorenz Bahlsen zorganizowała promocję pn. „Puszki Lajkonika”. Jej uczestnikiem może być każdy konsument, który zakupi 3 dowolne produkty marki Lajkonik w dowolnym punkcie sprzedaży na terytorium Polski i zachowa jednostkowe opakowania z tych produktów. Wówczas uprawniony będzie do otrzymania w saloniku Kolportera nagrody w postaci puszki, w której np. można przechowywać produkty Lajkonika.
Nagrody można odbierać we wszystkich salonikach prasowych i salonach Top-Press, należących do sieci Kolportera. Wykaz saloników dostępny jest na stronie internetowej www.lajkonik.pl . Firma The Lorenz Bahlsen przygotowała dla uczestników promocji 50 000 puszek.
Lekcja kulinarnych inspiracji z Kamis
Od 1 września w wybranych salonikach prasowych Kolportera trwa również promocja „Lekcja kulinarnych inspiracji z Kamis”. Osoba, która zbierze odpowiednia liczbę punktów za zakup wskazanych produktów marki Kamis, będzie mogła odebrać w saloniku Kolportera pojemnik na przechowywanie przypraw.
Promocja dotyczy sypkich przypraw oznaczonych marka „KAMIS” oraz musztard, których opakowania są oznaczone hasłem „PROMOCJA 20 000 NAGRÓD DO ROZDANIA”. Zasady są następujące: kupując w dowolnym sklepie wspomniane produkty klienci zbierają punkty. Każde opakowanie promocyjne sypkiej przyprawy „KAMIS” oznacza 1 punkt; każde opakowanie promocyjne musztardy „KAMIS” oznacza 2 punkty.
Po uzbieraniu minimum 15 punktów, klient może odebrać w saloniku Kolportera nagrodę, którą jest puszka na przyprawy. Warunkiem jest jednak wycięcie z opakowania przyprawy pola z oznaczeniem punktowym, a w przypadku musztard Kamis, odklejenie etykiety z oznaczeniem punktowym – tylko tak przygotowane oznaczenia punktowe będą podlegały wymianie na nagrody.
Wykaz saloników prasowych Kolportera, w których można odbierać nagrody, zamieszczony jest stronie www.kamis.pl .Tam też dostępny jest regulamin promocji . „Lekcja kulinarnych inspiracji z Kamis”’ potrwa do 30 listopada 2015 r.

Dodaj komentarz

Komentarz do “Dwie akcje promocyjne w salonikach Kolportera”