cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Karty Panini z gwiazdami piłki nożnej

ALBUM KOLEKCJONERA
Nowa kolekcja kart firmy Panini – „Panini FIFA 365 Adrenalyn XL™” jest najobszerniejszym zbiorem światowych gwiazd piłki nożnej i informacji o grze, która spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym kolekcjonerom. Kolekcja jest dostępna m.in. w punktach sprzedaży Kolportera.
378 kart w kolekcji
FIFA to piłka nożna na najwyższym światowym poziomie, a Panini to naklejki i karty światowej jakości. Na świecie, w trwającym 365 dni roku, nie ma dnia bez piłki nożnej. Dlatego firma Panini przygotowała kolekcję „Panini FIFA 365”.
Po raz pierwszy można zbierać i grać najlepszymi piłkarzami i drużynami ze wszystkich sześciu stref kontynentalnych FIFA.
Piłka nożna – bez ograniczeń, tylko najlepsi w świecie futbolu. „Panini FIFA 365” to pierwsza kolekcja „Adrenalyn XL™” oferująca graczom możliwość jednoczesnego zbierania i grania najlepszymi klubami na świecie i najważniejszymi reprezentacjami narodowymi – a to wszystko w jednej kolekcji.
Dzięki nowej kolekcji można tworzyć zespoły, wybierając ulubionych graczy spośród 24 drużyn, w tym Bayern Monachium, Real Madryt, Boca Juniors, Manchester United, Flamengo i wiele innych. Co więcej, karty pozwalają rozegrać mecze bez korzystania z komputera. – Dzieci często grają ze sobą na podwórku lub w szkole, mając karty ułożone przed sobą, w odpowiedniej formacji. Muszą zaplanować odpowiednią taktykę gry dostosowaną do swojego składu i punktacji zawodników – mówi Monika Pąśko-Melon, dyrektor ds. marketingu i dystrybucji w firmie Panini. – Wiemy, że są kolekcjonerzy, którzy zbierają całe albumy z kartami, z każdej naszej kolekcji i jest to ich skarb, pamiątka. Inni czyhają tylko na te rzadkie, specjalne karty. Frajdą jest także sama wymiana podwójnych kart z kolegami.
W najnowszej kolekcji znajduje się 378 kart (21 rodzajów). Tak jak zażyczyli sobie tego fani Adrenalyn XL™, kolekcja zawiera również ulubione klasyki, w tym loga zespołów, One to Watch, International Rising Stars i wiele innych.
Nowe karty zawierają m.in.:
„Dynamos” – wszechstronni gracze znani z wytrzymałości i umiejętności taktycznych. Te karty mogą być wykorzystywane na całym boisku.
„Attacking Trio” – zawiera najlepszych napastników na świecie – żadna obrona nie będzie chciała z nimi stanąć twarzą w twarz.
„12th man” – fani dla ich zespołu zrobiliby wszystko. Są oni ważną częścią piłkarskich przeżyć.
„Legends” – 5 megagwiazd wybranych spośród najlepszych piłkarzy wszechczasów.
W ramach kolekcji sprzedawane są następujące produkty: saszetki z kartami, albumy na karty, Mega Zestawy Startowe i puszki kolekcjonera.
Wyzwanie online
Dzięki kartom z kolekcji „Panini FIFA 365 2016 Adrenalyn XL™” można także przenieść się w wirtualny wymiar i cieszyć się emocjonującymi rozgrywkami online na stronie www.panini365.com. Można grać z kimś z rodziny, znajomym lub rywalem z dowolnego miejsca na świecie. Ta gra online nie ma ograniczenia czasu ani miejsca. Każdy kolekcjoner może rozpocząć swoją grę – Wyzwanie Online, zestawem kart startowych, a następnie udoskonalać swój skład nowymi zawodnikami. Każda papierowa karta posiada na odwrocie unikalny kod, który po wpisaniu do aplikacji, aktywuje wirtualną kartę. Dodatkowo dzięki zdobytym w grze monetom, można zakupić wiele specjalnych wirtualnych kart, takich jak karty szczęśliwe, karty treningu, karty bonusowe, karty kary i wiele innych. A to nie wszystko, na nowej stronie internetowej jest jeszcze wiele nowych dodatkowych funkcji, które na pewno zaskoczą kolekcjonerów. Aplikacja mobilna jest dostępna na iTunes i na Google Play Store.

Dodaj komentarz

2 komentarze “Karty Panini z gwiazdami piłki nożnej”