cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Specjalne wydanie magazynu „Dom&Wnętrze”

dom i wnętrze specjalne
8 października br. na rynku ukaże się „Akademia Designu. 101 ikon” – drugie z cyklu specjalnych wydań magazynu „Dom&Wnętrze”. Czytelnicy znajdą w numerze przedmioty najważniejszych światowych i polskich projektantów, które na stałe weszły do historii designu.
„Akademia Designu. 101 ikon” to 101 kultowych przedmiotów wybranych przez redakcję magazynu „Dom&Wnętrze”. Wśród autorów znajdą się klasycy, jak Le Corbusier, Ludvig Mies van der Rohe, Ray i Charles Eamesowie czy Arne Jacobsen, oraz współcześni twórcy wzornictwa, jak Philippe Starck i Zaha Hadid. Czytelnicy będą mogli zapoznać się z projektami m.in. słynnej wyciskarki do cytrusów „Juicy Salif” firmy Alessi, krzesła „Louis Ghost” od firmy Kartell, czy fotela „Barcelona” zaprojektowanego dla firmy Knoll.
Drugie, specjalne wydanie miesięcznika „Dom&Wnętrze” – „Akademia Designu. 101 ikon” pojawi się w punktach sprzedaży prasy 8 października br. w cenie 19,99 zł. Numer będzie zawierać 132 strony, ukaże się w formacie 213 x 275 mm i będzie dostępny w sprzedaży przez 3 miesiące.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz