cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Czytamy w oryginale” – nowa kolekcja Biblioteki „Newsweeka”

czytamy w oryginale
Ukazał się pierwszy tom nowej serii Biblioteki „Newsweeka”, „Czytamy w oryginale”. Kolekcja książek przeznaczona jest dla osób uczących się języka angielskiego i zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej, przygotowane w dwujęzycznej wersji.
Seria wydawnicza „Czytamy w oryginale” to doskonały materiał do nauki języka angielskiego dla czytelników na poziomie średniozaawansowanym, jednak dzięki temu, że strony zawierają zestawienie polskiej i angielskiej wersji językowej, z książek mogą korzystać również początkujący. Kolekcja stanowi jednocześnie gotowy zestaw do sprawdzania postępów w nauce języka – do każdej książki dołączony jest krótki test z odpowiedziami.
Kolekcja, zawierająca kanony światowej literatury, skierowana jest do młodzieży, stanowi także świetny materiał dla osób dorosłych, które chcą utrwalać język.
W skład kolekcji „Czytamy w oryginale” wchodzi 18 tomów. Pierwszy z nich „Przygody Sherlocka Holmesa” Arthura Conana Doyle’a, ukazał się 16 marca. Kolejne tomy, jako niezależne pozycje, będą dostępne w sprzedaży co dwa tygodnie w środę, w salonach prasowych i kioskach.
Cena I tomu to 5,99 zł. Kolejne tomy w cenie: 9,99 zł.
(Na podstawie informacji Ringier Axel Springer)

Dodaj komentarz