cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Miesięcznik „Magnolia” z prezentami

magnolia 5 2016
W majowym wydaniu miesięcznika „Magnolia” czytelnicy znajdą przepisy na idealny trawnik, sposoby na uprawę pachnących kwiatów i truskawek na balkonie oraz propozycje mebli ogrodowych. Numer można kupić z prezentami.
Redakcja „Magnolii” przedstawia 10 nowych roślin rabatkowych, ogród zrodzony z fascynacji kulturą Dalekiego Wschodu, jarzyny w nietypowych kolorach oraz dwa projekty ogrodu na piasku.
Czytelnicy dowiedzą się, jak pielęgnować różne rodzaje trawy, jaki materiał nadaje się na ogrodowe instalacje, jak walczyć z parchem oraz jak stosować nawozy dedykowane.
Najnowsze, majowe wydanie miesięcznika „Magnolia” pojawiło się w punktach sprzedaży prasy w czwartek , 14 kwietnia br. w cenie 4,99 zł.
W prezencie dla czytelników do wydania jest dołączony zeszyt „48 roślin, które warto mieć w ogrodzie”, przygotowany wspólnie ze Związkiem Szkółkarzy Polskich. Numer można kupić z książką „Cyfrowy świat seniora” – cz. II oraz archiwalnymi numerami „Niezbędnika ogrodnika” i „Lubię gotować” w cenie 6,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz