cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Skarb Kibica” z „Przeglądem Sportowym”

01_SK_Ligi_nizsze_290716.indd
Na kibiców piłkarskich czeka kolejna już tego lata atrakcja przygotowana przez redakcję „Przeglądu Sportowego”. Od piątku, 29 lipca, z „Przeglądem Sportowym” nabyć będzie można specjalny magazyn poświęcony startującym w najbliższy weekend rozgrywkom I, II, a także rozpoczynającym się na początku sierpnia rozgrywkom III ligi.
–  „Skarb Kibica” niższych lig to jedyne tego typu wydawnictwo na rynku. W tym roku szczególnie istotne dla kibiców piłkarskich, ponieważ odradzają się i wzmacniają swoje składy uznane drużyny mające na koncie mistrzostwa Polski, takie jak Polonia Warszawa czy Widzew Łódź – mówi Waldemar Gojtowski, sport business project director w Grupie Onet-RAS Polska.
Na łamach „Skarbu” tradycyjnie znajdą się pełne kadry i komplet transferów trzech klas rozgrywkowych. Nieco więcej miejsca poświęcone zostało I lidze, która opisana została w dokładnych statystykach i analizach, ciekawostką są między innymi budżety klubów. W Skarbie przeczytać będzie można także historię Stali Mielec, dwukrotnego mistrza Polski, który po latach wraca na zaplecze Ekstraklasy.
„Skarb” dostępny będzie w cenie 5,50 zł z „Przeglądem Sportowym”.

Dodaj komentarz