cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

We wrześniowym „Naszym Kolporterze”

Dostępny jest już najnowszy, wrześniowy numer „Naszego Kolportera” – zachęcamy do przeczytania.

Na co niecierpliwie czekali pod koniec wakacji sprzedawcy, dzieci i ich rodzice? Na trzecią cześć serii „SuperZings”. Ta kolekcja hiszpańskiego wydawcy z każdą kolejną odsłoną staje się coraz bardziej popularna, co widać w punktach sprzedaży. I to jest „Temat miesiąca” w bieżącym wydaniu: kolekcje – adresowane do dzieci, choć nie tylko – które budzą zainteresowanie odbiorców i zwiększają obroty w sklepach, kioskach i salonikach.

We wrześniowym numerze redakcja „NK” poleca także artykuł o kalendarzach, na które właśnie rozpoczyna się sezon, a w „Historii prasy” opowieść o Erneście Hemingwayu, który był nie tylko świetnym pisarzem, ale również reporterem, mającym wpływ na rozwój reportażu prasowego.

Gwiazdą tego numeru jest Magdalena Boczarska, znana m.in. z filmu „Sztuka kochania”, a którą można obecnie oglądać w filmie „Piłsudski” oraz w serialu „Pod powierzchnią”. Warto także zajrzeć do stałych rubryk: humoru „Angory”, quizu, horoskopu, przepisów kulinarnych czy „Statystyk”. Z tych ostatnich można się dowiedzieć, ile pieniędzy na wyprawkę szkolną przeznaczą w tym roku polskie rodziny.