cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wrześniowy numer „Naszego Kolportera” – już dostępny!

Po wakacyjnej przerwie redakcja „Naszego Kolportera” oddała w Wasze ręce wrześniowe wydanie firmowego miesięcznika. Jak do tej pory, to jeden z najobszerniejszych numerów „NK”, liczy bowiem 64 strony!

Jest wrzesień, więc w najnowszym wydaniu znajdziecie artykuł o edukacji, a konkretnie – o publikacjach, które są w ofercie Kolportera – czasopismach i książkach, które są adresowane do uczniów, rodziców i nauczycieli. Do początku roku szkolnego nawiązują także inne teksty – psychologiczny oraz z dziedziny handlu – o tym, że wśród uczniów rośnie popularność przekąsek bez cukru.

Polecamy również rozmowę ze sprzedawczynią z Częstochowy, która do sprzedaży prasy i kolekcji książkowych wykorzystuje Facebooka i SMS-y. Dzięki tym narzędziom i bezpośredniemu kontaktowi z klientami, książki i kolorowe magazyny sprzedają się w tym kiosku niemal jak świeże bułki.

To oczywiście tylko część tego, co proponuje Czytelnikom redakcja „NK”. Możecie również przeczytać rozmowę z podróżniczką Beatą Pawlikowską, artykuł o zasadach sprzedaży prasy dla dorosłych, a ponadto stale rubryki: horoskop, humor, krzyżówkę, przepisy kulinarne czy quiz. Zachęcamy do lektury!

Dodaj komentarz