cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów
Wydawnictwo Kontakt

Oferty na każdy temat

Od 1989 roku na ladach kiosków w całym kraju można znaleźć gazetę „Kontakt”. Początkowo w formie tygodnika, obecnie trzy razy w tygodniu dociera do swoich czytelników i ciągle powiększającego się grona ogłoszeniodawców.
 
Wydawnictwo KontaktPierwszy numer gazety „Kontakt”, którą można nazwać pionierem wśród tytułów o tej tematyce, ukazał się 2 marca 1989 roku. Od początku istnienia priorytetem gazety są ogłoszenia i reklamy, dotyczące różnych dziedzin życia, m.in. motoryzacji, nieruchomości, pracy, finansów, biznesu, hobby, a także spraw matrymonialnych.
Obecnie wydawnictwo Kontakt, z siedzibą w Szczecinie, publikuje trzy tytuły, które są rozprowadzane przez Departament Dystrybucji Prasy Kolportera:
– Gazetę Reklamowo-Ogłoszeniową „Kontakt”,
– Miesięcznik Matrymonialno-Towarzyski „Kontakt”,
– Miesięcznik Nieruchomości-Lokale „Kontakt”.
Gazeta „Kontakt” ukazuje się na terenie województwa zachodniopomorskiego i byłego gorzowskiego trzy razy w tygodniu – w każdy poniedziałek, środę i piątek. Na 24, 32 lub 40 stronach gazeta zamieszcza 4 tys. bezpłatnych ogłoszeń oraz cały wachlarz reklam płatnych z każdej dziedziny życia.
Miesięcznik Matrymonialno-Towarzyski „Kontakt” zamieszcza 3,5 tys. bezpłatnych ogłoszeń matrymonialnych i towarzyskich oraz reklamy komercyjne. Adresowany jest do kobiet i mężczyzn w różnym przedziale wiekowym, z terenu całej Polski.
Miesięcznik Nieruchomości – Lokale „Kontakt” – ogłoszenia, a w każdym numerze jest ich blisko 3,5 tys., dotyczą sprzedaży, kupna, zamiany, wynajmu mieszkań, lokali, działek, gruntów, gospodarstw rolnych z terenu całego kraju. Czytelnik ma możliwość zapoznania się z ofertami z rynku pierwotnego, wtórnego, ogłoszeniami prywatnymi oraz reklamami biur nieruchomości.
– Naszym atutem, poza wieloletnią tradycją na rynku ogłoszeń, jest fakt, że w każdym wydaniu naszych tytułów zamieszczany jest kupon na bezpłatne ogłoszenie, które potem publikowane jest w gazecie – mówi dyrektor wydawnictwa Kontakt Zbigniew Zarecki. – Oczywiście staramy się podnosić atrakcyjność naszych wydawnictw. W styczniu 2011 roku zmieniliśmy szatę graficzną i wprowadziliśmy druk w pełnym kolorze.

Wydawnictwo posiada 8 oddziałów w całej Polsce.
Ogłoszenia przyjmowane są w następujących miastach:

– Gorzów 66-400, ul. Dworcowa 12
– Koszalin 75-011, ul. Zwycięstwa 106-108 pok. 6
– Warszawa 02-677, ul. Cybernetyki 2, bud. 2, piętro 2, pok. 1
– Kraków 31-154, ul. Worcella 6
– Katowice 40-954, ul. Rynek 12
– Łódź 90-437, ul. Kościuszki 80/82, pok. 303
– Gdynia 81-351, ul. Jana z Kolna 36
– Puszczykowo 62-040, skr. poczt. 19 .

Ogłoszenie można przesłać także bez wychodzenia z domu, w bardziej wygodny sposób – telefonicznie, SMS-em czy przez Internet. Ponadto w sieci dostępne jest internetowe wydanie Gazety „Kontakt” (www.kontakt-st.pl), w którym czytelnicy mogą zapoznać się z aktualnymi i archiwalnymi ofertami oraz zamieścić ogłoszenie i reklamę płatną.
Anna Starzyńska

Dodaj komentarz