cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Egzotyka w puszkach

Rozrasta się nie tylko sieć sklepów Dobry Wybór, również nazywająca się tak samo marka własna Kolportera liczy coraz więcej produktów spożywczych – obecnie 42.

Dobry Wybór - owoce w puszkach
Nowością w ofercie Kolportera są trzy rodzaje owoców w puszkach, sprzedawane pod marką Dobry Wybór

W połowie września br. do oferty Kolportera weszły trzy rodzaje owoców w puszkach, sprzedawanych pod marką Dobry Wybór. Są to ananas w kawałkach (565 g), ananas w plastrach (565 g) i brzoskwinie połówki (820 g). Ananasy pochodzą z Tajlandii, brzoskwinie z Grecji. Dostawcą tych produktów jest współpracująca z Kolporterem firma Limpol.
Owoce są nowością wśród produktów Dobry Wybór, marki własnej Kolportera obecnej na rynku od maja 2010 r. Asortyment Dobrego Wyboru jest już bardzo urozmaicony. W swojej ofercie dystrybucyjnej Kolporter, pod znakiem Dobry Wybór, ma również ogórki konserwowe i koncentrat pomidorowy, pasztety, dżemy (4 rodzaje), makarony (5 rodzajów), gołąbki, pulpety, klopsiki, fasolkę po bretońsku, konserwy mięsne i warzywne, flaczki w rosole, dwa rodzaje musztardy, a także orzeszki solone.
Przypomnijmy, że przed wakacjami w sprzedaży pojawiły się konserwy rybne Dobry Wybór: filety śledziowe w sosie pomidorowym, filety z makreli w sosie pomidorowym oraz szproty w sosie pomidorowym, pasztet z pieczarkami, ponadto jedzenie dla zwierząt: trzy rodzaje karmy dla psów oraz dwa rodzaje dla kotów. Markę Dobry Wybór tworzą aktualnie 42 produkty – Kolporter ma w planach wprowadzenie w najbliższych tygodniach do sprzedaży ciastek i słodyczy.
Produkty marki Dobry Wybór są dystrybuowane przez Kolportera do sklepów sieci własnej Dobry Wybór oraz w tradycyjnym kanale sprzedaży. Oprócz Dobrego Wyboru do marek własnych Kolportera należą też słodycze Oki Dogi, napój energetyczny Tabu, jak również chusteczki higieniczne Sille.
GK

Dodaj komentarz