cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów
Dobry Wybór - ciastka iglaki

Marka Dobry Wybór z ciastkami

Na początku listopada Kolporter wprowadził do sprzedaży nowe produkty marki własnej Dobry Wybór. Będzie to dziewięć rodzajów ciastek, wafli i rurek cukierniczych sprzedawanych na wagę. Obecnie marka własna Dobry Wybór liczy już 51 produktów.
Dobry Wybór - ciastka iglakiProducentem ciastek jest bydgoska Fabryka Wyrobów Cukierniczych Jago. Do sprzedaży weszły rurki czekoladowe z nadzieniem advocat, ciastka domowe z marmoladą, ciastka kruche z marmoladą – margaretki, kruche ciastka maślane, wafle w czekoladzie przekładane kremem, rurki nadziewane kremem śmietankowym, kruche ciastka iglaki, wafle przekładane kremem kawowym i kruche ciastka brydżowe.
We wrześniu br. do oferta Kolportera poszerzyła się o trzy rodzaje owoców w puszkach, sprzedawanych pod marką Dobry Wybór. Są to ananas w kawałkach (565 g), ananas w plastrach (565 g) i brzoskwinie połówki (820 g). Ananasy pochodzą z Tajlandii, brzoskwinie z Grecji. Dostawcą tych produktów jest współpracująca z Kolporterem firma Limpol.
W swojej ofercie dystrybucyjnej Kolporter, pod znakiem marki Dobry Wybór, ma również ogórki konserwowe i koncentrat pomidorowy, pasztety, dżemy (4 rodzaje), makarony (5 rodzajów), gołąbki, pulpety, klopsiki, fasolkę po bretońsku, konserwy mięsne i warzywne, flaczki w rosole, dwa rodzaje musztardy, a także orzeszki solone.

Dodaj komentarz