cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kolporter otworzył w kwietniu kolejne saloniki

salonik sobków
Tylko w kwietniu br. Kolporter otworzył osiem nowych saloników prasowych oraz jeden nowy salon Top-Press. Firma konsekwentnie kontynuuje strategię rozwoju swoich sieci , polegającą na lokalizacji nowych punktów  w nowoczesnych i atrakcyjnych handlowo miejscach.
Najnowszy Top-Press został uruchomiony 30 kwietnia w Centrum Handlowym Plaza w Toruniu. Dzień wcześniej rozpoczął działalność salonik prasowy znajdujący się w Lewiatanie w Sobkowie w województwie świętokrzyskim. W kwietniu otwarto także salonik zlokalizowany w Galerii Ostrowiec w Ostrowcu Św.,  w Polomarkecie w Nysie przy ul. Bema 2A oraz w białostockiej Biedronce przy ul. Ryskiej 1.
Ponadto uruchomiono nowe saloniki w Warszawie przy ul. Patriotów 110, Staszowie przy ul. Mickiewicza 56, Włodawie przy ul. Korolowskiej 13 i Sosnowcu przy ul. Koszalińskiej 1A.
Kolporter dysponuje obecnie 815 salonikami prasowymi i 173 Top-Pressami. Ponad połowa z nich znajduje się w galeriach i centrach handlowych, super- i hipermarketach oraz dyskontach.
Na zdjęciu:  Kolejny salonik prasowy został otwarty 29 kwietnia br. w sklepie sieci Lewiatan w Sobkowie k. Jędrzejowa (fot. Sebastian Fert)

Dodaj komentarz