cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów
grafika-payback

Partnerzy też mogą wygrać

W salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press od początku listopad br. trwa loteria promocyjna pt. „Zostań Milionerem PAYBACK”. Główną nagrodą jest milion punktów, jakie klienci saloników mogą uzyskać na koncie Programu Bonusowego PAYBACK, są również nagrody dodatkowe. Oddzielną pulę nagród przewidziano dla partnerów prowadzących saloniki.
 
grafika-paybackTo jak dotychczas największa tego typu loteria prowadzona w salonikach Kolportera. Za każde 2 złote wydane w saloniku klientowi przysługuje jeden punkt PAYBACK. – Każdy punkt uzyskany za zakupy w salonikach Kolportera jest traktowany jako jeden los, który potem weźmie udział w losowaniu nagród – mówi Piotr Lech, menadżer ds. promocji w Kolporterze. – Czyli im więcej punktów zdobytych na koncie w czasie trwania loterii, tym większa szansa na wygraną.
Warto jednak pamiętać, że warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody jest posiadanie przez zwycięzcę zarejestrowanej karty PAYBACK. Karta ta musi być zarejestrowana w systemie operatora programu PAYBACK najpóźniej w dniu losowania, w którym został wylosowany dany laureat.
Loteria zakończy się 31 stycznia 2012 r. Losowanie głównej nagrody – miliona punktów, odbędzie się 9 lutego 2012 r. Punkty można będzie wymienić na nagrody PAYBACK, dostępne na stronie www.payback.pl. Według aktualnego wykazu jeden milion punktów to w przybliżeniu równowartość 6 lekkich rowerów górskich Corratec X-Vert Motion lub 25 aparatów fotograficznych Panasonic DMC-S1, lub 47 kamer cyfrowych Aiptek Pocket DV T230.
Oprócz nagrody głównej wśród uczestników loterii będą też losowane (8 grudnia 2011 r., 12 stycznia i 9 lutego 2012 r.) dodatkowe nagrody: jedna – 100 000 punktów, cztery – 10 000 punktów oraz voucher o wartości 2 000,00 zł na wycieczkę zagraniczną, realizowany w firmie Fly.pl Sp. z o.o.
Organizując loterię Kolporter nie zapomniał o swoich partnerach, przy czym ich wygrana zależy… od szczęścia klientów. Partnerzy otrzymają bowiem nagrodę, od 100 do 1 000 złotych, jeśli w prowadzonym przez nich saloniku któryś z klientów dokonał zakupu, a później w wyniku losowania wygrał jedną z nagród loterii.
Wykaz saloników prasowych i salonów Top-Press, w których można zdobywać punkty w loterii „Zostań Milionerem PAYBACK”, znajduje się na stronie internetowej www.milion.kolporter.com.pl . Tam też można zapoznać się z regulaminem i szczegółowymi informacjami na temat loterii.
GK

Dodaj komentarz