cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Komputer Świat” stał się miesięcznikiem

„Komputer Świat” z dwutygodnika przekształcił się w miesięcznik. Wraz ze zmianą cyklu wydawniczego tytuł z portfolio Ringier Axel Springer Polska zyskał dodatkową objętość i nowe rubryki. Zwiększył się również jego nakład. Pierwsze po zmianach wydanie magazynu już w sprzedaży.
Objętość „Komputer Świata” po zmianach wzrosła do 108 stron, czyli niemal dwukrotnie. Wśród nowych rubryk pojawił się dział „Ekspert”, oparty na sprawdzonej formule magazynu „Komputer Świat Ekspert”, który od stycznia stał się integralną częścią nowego Komputer Świata. Pojawią się w nim zagadnienia z dziedziny informatyki i nowoczesnych technologii, przygotowane z myślą o zaawansowanych użytkownikach.
W miesięczniku zadebiutowała także rubryka „Raport numeru”, prezentująca w poradnikowy sposób najważniejszy temat wydania. Znacząco powiększono sekcję „Audio/Wideo/Foto” z testami i opisami sprzętu muzycznego, audiowizualnego i fotograficznego oraz dział „Wiedza” prezentujący nowe technologie w ujęciu popularnonaukowym. Więcej miejsca przeznaczono też na poradnik obsługi programów i gier, których pełne wersje znajdą się na płycie dołączanej do każdego numeru.

„Komputer Świat” w formule miesięcznika zwiększył wyraźnie nakład. Rozszerza się również sieć dystrybucji magazynu, co oznacza, że tytuł będzie dostępny w nowych punktach sprzedaży. Cena nowego „Komputer Świata” wraz z płytą CD wynosi 8,90 zł.
Na podstawie informacji Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz