cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Marvel Misje Specjalne” – magazyn Egmontu

Najnowsza propozycja dla chłopców – „Marvel Misje Specjalne”, już druga w tym miesiącu obok dwumiesięcznika „Avengers – Marvel Super Heroes”, w portfolio pism Egmontu. Tym razem jest to miesięcznik z zadaniami do rozwiązywania dla młodszych chłopców w wieku 4-7 lat. Pierwszy numer już od 17 stycznia na rynku.
 

Miesięcznik aktywizuje chłopców poprzez rozwiązywanie poszczególnych misji związanych z takimi postaciami jak Spider-Man, Hulk, Iron Man, Avengers czy inni. Młody czytelnik staje się pomocnikiem swojego ulubionego przedstawiciela Marvel Universe i powinien zrealizować zadania postawione przed nim przez superbohatera. Wśród nich znajdują się strony do kolorowania, wyklejania, a także prace, których celem jest wymyślenie nowej historii bądź opowiedzenie zdarzenia poznanego na kartkach pisma.
W każdym numerze znajdą się 3 atrakcyjne prezenty związane z superbohaterami. W pierwszym wydaniu będą to naklejki, plakaty i zabawka.
Na rynku czasopismo dostępne jest od 17 stycznia, a cena egzemplarza wraz z prezentami wynosi 7,99 zł. Pismo ukaże się w nakładzie 50 000 egzemplarzy.
Magazyn dostępny jest m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
(na podstawie informacji wydawnictwa Egmont Polska)

Dodaj komentarz