cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wygrała milion punktów PAYBACK

Urszula Gądek z Olkusza wygrała milion punktów PAYBACK – główną nagrodę w loterii promocyjnej „Zostań Milionerem PAYBACK”. Nagrodę w wysokości 1000 zł otrzymała również Elżbieta Cebo, partnerka Kolportera prowadząca salonik prasowy przy placu Konstytucji 3 Maja 2 w Olkuszu, gdzie Urszula Gądek dokonała szczęśliwego zakupu.
 
Loteria „Zostań Milionerem PAYBACK” była prowadzona w salonikach Kolportera i salonach Top-Press od listopada 2011 r. do końca stycznia br. Klienci dokonujący zakupów w salonikach, a posiadający zarejestrowaną kartę PAYBACK, za każde wydane 2 złote otrzymywali jeden punkt na koncie Programu Bonusowego PAYBACK. Klienci mogli również zdobywać większa liczbę punktów w okresowych akcjach promocyjnych z punktami PAYBACK, np. 3 razy więcej punktów za zakup prasy. Zarówno punkty promocyjne, jak i podstawowe traktowane były jako losy, biorące później udział w losowaniu. Czyli jeśli ktoś zebrał np. 100 punktów na koncie, miał sto szans na wygraną. Losowanie, które odbyło się w 9 lutego br., wskazało, że to Urszula Gądek otrzyma milion punktów PAYBACK.
– Nigdy niczego nie wygrałam, więc kiedy otrzymałam informację z Kolportera, że to dla mnie jest główna nagroda, długo nie mogłam uwierzyć – opowiada Urszula Gądek. – W tym saloniku często robię zakupy, ponieważ jest na moim osiedlu, zwykle biorę prasę i papierosy. Na co zamienię milion punktów? W pierwszej kolejności na laptopa, bo stary mi się zepsuł, a potem na inne nagrody – mam dwa lata, żeby się zastanowić, na jakie – dodaje z uśmiechem.
Uroczystość przekazania symbolicznego czeku z milionem punktów odbyła się 1 marca br., oczywiście w olkuskim saloniku przy placu Konstytucji 3 Maja. Nagrodę wręczyli zwyciężczyni wiceprezes Kolportera Mateusz Wiśniewski oraz przedstawiciel PAYBACK Tomasz Pietrzak. Regulamin konkursu przewidywał nagrodę dla partnera Kolportera prowadzącego salonik, w którym zakupu dokonał laureat loterii. Dlatego z czeku na 1000 zł mogła się cieszyć również Elżbieta Cebo.
GK

Dodaj komentarz